0532 370 57 03 | 0532 695 65 98
info@fenerbahcebeykozfutbolokulu.com

HAKKIMIZDA

OKULUMUZ FENERBAHÇE SPOR KLUBÜ İŞ BİRLİĞİ İLE KURULMUŞ OLUP EĞİTİMLERİMİZ PROFESYONEL ANTRENÖRLERİMİZ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE AKTARILMAKTADIR.

TOPLUMUN EN KÜÇÜK TEMEL TAŞI OLAN ÇOCUKLARIMIZIN SPOR FAALİYETLERİ DE EN AZ ALMIŞ OLDUKLARI ZORUNLU OKUL EĞİTİMİ KADAR ÖNEMLİDİR.OKULUMUZDA FUTBOL TEKNİKLERİNİN YANI SIRA SAĞLIKLI BİREYLER OLARAK YAŞAMA DEVAM ETME BİLGİLERİ DE VERİLMEKTEDİR, DOLAYISIYLA ÖĞRENCİLERİMİZE SAĞLIKLI BESLENME VE SPOR YAPMA ALIŞKANLIKLARI DA AŞILANMAKTADIR.

BÜTÜN BU FAALİYETLERİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN ANTRENÖRLERİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZE BİR EĞİTMENDEN ÇOK TAKIM ARKDAŞI OLMAKTADIR. ANTRENÖRLERİMİZİN ÖĞRENCİLERİMİZ İLE ANTREMAN SAATLERİ DIŞINDA SOSYAL YAŞANTILARINDA TAVSİYELERDE BULUNMALARI VE İLGİLERİ OKULUMUZUN ARTILARINDANDIR.

OKULUMUZUN EN ÖNEM VERDİĞİ KONULARDAN BİRİ KENDİNE GÜVENEN VE TAKIM ÇALIŞMASINI BİLEN BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR.

TİCARİ MENFAATE DAYALI BİR KURUM OLMADIĞINDAN KISA ZAMANDA HEDEFLENEN DAHA FAZLA ÖĞRENCİ KAPASİTESİNE ULAŞAN OKULUMUZ MEVCUT VE GELECEK OLAN ÖĞRENCİLERİNE HER ZAMAN KALİTELİ EĞİTİM VERMEYİ İLKE EDİNMİŞTİR.

ANTRENÖRLERİMİZ ÖĞRENCİ VELİLERİYLE SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEDİR.

ÖĞRENCİLERİMİZİN TEKNİK VE BİREYSEL YETENEKLERİNİ GÖZLEMLEYİP KARİYER HEDEFLERİNDE DE KENDİLERİNE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAN ANTRENÖRLERİMİZ BU KONUYLA İLGİLİ ELLERİNDEN GELENİ YAPMAKTADIR.

İLERLEYEN ZAMANLARDA YETENEKLERİ DOĞRUTULSUNDA İYİ BİRER FUTBOLCU YETİŞTİRMEK OKULUMUZ VE AYNI ZAMANDA ANTRENÖRLERİMİZ İÇİN DE BİRER ONUR KAYNAĞI OLMAKTADIR. KENDİNE GÜVENEN, PLANLI ÇALIŞAN, SAYGI VE TAKIM ÇALIŞMASINI ÖN PLANDA TUTAN OKULUMZ FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜNÜNDE DESTEĞİNİ ARKASINA ALARAK SİZ DEĞERLİ VELİ VE ÖĞRENCİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN SİZLERİ BEKLEMEKTEDİR.